noszenie dzieci, rodzicielstwo bliskości, karmienie naturalne

Wypożyczalnia chust

Jeśli masz potrzebę skorzystania z chusty lub nosidła do noszenia dziecka, ale nie chcesz od razu inwestować w zakup, jeśli wybierasz się na wakacje i sprzęt jest Ci potrzebny tylko przez krótki czas, możesz wypożyczyć wybrane modele chust lub nosideł w Wypożyczalni Chustodzieciaków. Wypożyczany sprzęt można odebrać i zwrócić osobiście (Warszawa Tarchomin) lub wysyłkowo.

Odbiór osobisty można zrealizować w dni powszednie w godzinach 10:00-16:30 po uprzednim ustaleniu telefonicznym bądź mailowym. Jeśli nie jest to z Twojej strony możliwe, pamiętaj o możliwości wysyłki (kurier, poczta, paczkomat). W tym wypadku okres wypożyczenia rozumiany jest jako czas, w którym chusta lub nosidło są u Ciebie.

Koszt wypożyczenia jednej chusty lub nosidła to 50 zł/7 dni + ustalana indywidualnie kaucja zwrotna (w zależności od rodzaju chusty/nosidła). Wypożyczenie sprzętu potwierdzamy na piśmie lub mailowo.

Skontaktuj się ze mną w celu sprawdzenia dostępności poszczególnych chust i nosideł oraz ustalenia szczegółów wypożyczenia.

Przykładowe modele chust dostępnych w wypożyczalni:

Wypożyczalnia chust Warszawa  Wypożyczalnia chust Warszawa  Wypożyczalnia chust Warszawa   Storchenwiege Ulli Little Frog Azuryt chusta do noszenia dzieci kółkowa

Przykładowe modele nosideł dostępnych w wypożyczalni:

Storchenwiege Babycarrier wypożyczalnia nosideł Storchenwiege Babycarrier wypożyczalnia nosidełFidella Fusion nosidełko ergonomiczne wypożyczalniaFidella Onbuhimo wypożyczalnia nosidełLennyLamb Babysize Burgundia nosidło ergonomiczne wypożyczalniaTula Free to Grow Wonder wypożyczalnia Nosidło Tula Fawn StandardTula Standard nosidło ergonomiczneIsara Standard Joy nosidło ergonomiczne klamrowe wypożyczalniaIsara Toddler Chic in Paris nosidło ergonomiczne klamrowe wypożyczalniaLennyLamb Toddler wypożyczalnia nosidełTula Fletcher Toddler nosidło ergonomiczne